Safeword (7.x-1.12) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Context
be: Кантэкст

en: Machine name
be: Машынная назва

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.
