Safeword (7.x-1.12) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Replacement value
cs: Nahrazovací hodnota

en: Context
cs: Kontext

en: Machine name
cs: Strojový název

en: The maximum length of the field in characters.
cs: Maximální délka pole (počet znaků)
