Safeword (7.x-1.12) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Replacement value
el: Τιμή αντικατάστασης

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.
