Safeword (7.x-1.12) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Replacement value
fi: Korvattava muuttuja

en: Context
fi: Konteksti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.
