Safeword (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.
