Safeword (7.x-1.12) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: Replacement value
ru: Заменяющее значение

en: Context
ru: Контекст

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: The maximum length of the field in characters.
ru: Максимальная длина поля в символах.
