Safeword (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Replacement value
vi: Giá trị thay thế

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.
