Safeword (7.x-1.7) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: Replacement value
es: Valor de reemplazo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.
