Safeword (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Replacement value
gl: Valor de reemplazo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
