Safeword (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Maximum length
pt: Comprimento máximo

en: Replacement value
pt: Valor de substituição

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: The maximum length of the field in characters.
pt: O comprimento máximo do campo em caracteres.
