Safeword (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Replacement value
ro: Valoarea de înlocuire

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.
