Safeword (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Replacement value
hu: Helyettesítési érték

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.
