Safeword (7.x-1.9) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Replacement value
pl: Treść zastępująca

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.
