Safeword (7.x-1.9) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Replacement value
uk: Значення заміни

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.
