Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Search
af: Soek

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Order
af: Bestelling

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Products
af: Produkte
