Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Category
ast: Categoría

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Order
ast: Orde

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
