Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Category
bn: বিভাগ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Prev
bn: পূর্ব

en: Order
bn: ক্রম
