Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Search
de: Suche

en: Category
de: Kategorie

en: Default
de: Standard

en: View
de: Ansicht

en: Category:
de: Kategorie:

en: Prev
de: Vorheriges

en: Order
de: Reihenfolge

en: Clear
de: Leeren

en: Search results
de: Suchergebnisse

en: No results found.
de: Keine Ergebnisse gefunden.

en: Products
de: Produkte

en: Enable debugging
de: Fehlersuche aktivieren

en: Per page
de: Nach Seite

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: Price:
de: Preis:

en: Most Popular
de: Beliebteste

en: Display settings.
de: Anzeigeeinstellungen.

en: Theme Name
de: Name des Themes
