Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Search
et: Otsing

en: Category
et: Kategooria

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Category:
et: Kategooria:

en: Prev
et: Eelmine

en: Order
et: Järjestus

en: Clear
et: Tühjenda

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Products
et: Tooted

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Price:
et: Hind:
