Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Prev
ga: Siar

en: Order
ga: Ordú
