Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Search
gl: Buscar

en: Category
gl: Categoría

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Prev
gl: Ant

en: Order
gl: Orde

en: Clear
gl: Limpar

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Products
gl: Produtos

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Per page
gl: Por páxina

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
