Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Search
hu: Keresés

en: Category
hu: Kategória

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Category:
hu: Kategória:

en: Prev
hu: Előző

en: Order
hu: Rendelés

en: Clear
hu: Törlés

en: Search results
hu: Találatok

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Products
hu: Termékek

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Per page
hu: Laponként

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Display settings.
hu: Megjelenítési beállítások.
