Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Search
id: Pencarian

en: Category
id: Kategori

en: Default
id: Bawaan

en: View
id: Lihat

en: Prev
id: Sebelum

en: Order
id: Urutan

en: Clear
id: Bersihkan

en: Search results
id: Hasil pencarian

en: No results found.
id: Tidak ada hasil

en: Products
id: Produk

en: Per page
id: Per halaman

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: Price:
id: Harga:
