Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Search
is: Leit

en: Category
is: Flokkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Prev
is: Fyrri

en: Order
is: Pöntun

en: Clear
is: Hreinsa

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Products
is: Vörur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
