Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Search
it: Cerca

en: Category
it: Categoria

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Prev
it: Precedente

en: Order
it: Ordina

en: Clear
it: Cancella

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Products
it: Prodotti

en: Per page
it: Per pagina

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: Display settings.
it: Impostazioni visualizzazione.
