Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Search
jv: Goléki

en: Category
jv: Kategori

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Order
jv: Urutan

en: Search results
jv: Kasilé golékan
