Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Prev
km: មុន

en: Order
km: លំដាប់

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក
