Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Search
ku: گەڕان

en: Category
ku: پۆل

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Prev
ku: پێشوو

en: Order
ku: ڕیز

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان
