Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Clear
ne: सफा

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू
