Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Next
ps: بل

en: Search
ps: لټون

en: Category
ps: ټولی

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Prev
ps: پخوانی

en: Order
ps: اوډون

en: Search results
ps: پایلې پلټون
