Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: Search
pt: Buscar

en: Category
pt: Categoria

en: Default
pt: Padrão

en: View
pt: Ver

en: Category:
pt: Categoria:

en: Prev
pt: Anterior

en: Order
pt: Pedido

en: Clear
pt: Limpar

en: Search results
pt: Resultados da busca

en: No results found.
pt: Nenhum resultado encontrado.

en: Products
pt: Produtos

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: Per page
pt: Por página

en: Items per page
pt: Itens por página

en: Price:
pt: Preço:

en: Most Popular
pt: Mais Populares

en: Display settings.
pt: Configurações de exibição.
