Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Search
si: සොයන්න

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
