Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Prev
sk: Predch

en: Order
sk: Poradie

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Products
sk: Produkty

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Per page
sk: podľa stránky

en: Items per page
sk: Položky na stránku
