Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Search
ta: தேடல்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Prev
ta: முன்

en: Order
ta: வரிசை

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்
