Sage DataStream XML API integration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Prev
vi: Trước

en: Order
vi: Thứ tự

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Enable debugging
vi: Kích hoạt tính năng gỡ lỗi

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: Price:
vi: Giá:
