Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Search
am: ፈልግ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Clear
am: አጥራ
