Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Category
el: Κατηγορία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Prev
el: Προηγ

en: Order
el: Σειρά

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Products
el: Προϊόντα

en: Per page
el: Ανά σελίδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
