Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Search
fi: Etsi

en: Category
fi: Kategoria

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Prev
fi: Edellinen

en: Order
fi: Järjestys

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Products
fi: Tuotteet

en: Per page
fi: Sivua kohti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Price:
fi: Hinta:
