Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Search
hi: खोज

en: Category
hi: वर्ग

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: Prev
hi: पिछला

en: Order
hi: क्रम

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
