Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Search
hr: Pretraga

en: Category
hr: Kategorija

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Prev
hr: Predhodni

en: Order
hr: Redoslijed

en: Clear
hr: Očisti

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Products
hr: Proizvodi
