Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Search
kk: Іздестіру

en: Category
kk: Категория

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері
