Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Search
mn: Хайх

en: Category
mn: Ангилал

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Order
mn: Дараалал
