Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Search
ru: Поиск

en: Category
ru: Категория

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Category:
ru: Категория:

en: Prev
ru: Назад

en: Order
ru: Порядок

en: Clear
ru: Очистить

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Products
ru: Товары

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Per page
ru: По страницам

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Price:
ru: Цена:

en: Display settings.
ru: Настройки отображения.
