Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Search
sl: Išči

en: Category
sl: Kategorija

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Prev
sl: Prej

en: Order
sl: Vrstni red

en: Search results
sl: Rezulati iskanja
