Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit
