Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Search
sv: Sök

en: Category
sv: Kategori

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Prev
sv: Föreg

en: Order
sv: Ordning

en: Clear
sv: Rensa

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Products
sv: Varor

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Per page
sv: Per sida

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Price:
sv: Pris:
