Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: View
th: ดู

en: Order
th: เรียงตาม

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Products
th: รูปสินค้า
