Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.
