Sage DataStream XML API integration (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Search
uk: Пошук

en: Category
uk: Категорія

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Category:
uk: Категорія:

en: Prev
uk: Попередній

en: Order
uk: Послідовність

en: Clear
uk: Очистка

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Products
uk: Товари

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Per page
uk: По сторінках

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Price:
uk: Ціна:

en: Color:
uk: Колір:

en: Keywords:
uk: Ключові слова:

en: Display settings.
uk: Налаштування відображення.
