Sage DataStream XML API integration (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Next
bg: Още

en: Search
bg: Търси

en: Category
bg: Категория

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Order
bg: Поръчка

en: Clear
bg: Изчисти

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Products
bg: Продукти
